Ontmoet het team

Het team van Marqeting bestaat uit gedreven professionals en talenten met elk hun eigen expertise. Samen zetten wij ons maximaal in om alleen de beste resultaten voor onze opdrachtgevers te realiseren.

 

Gerrit Reinders

Founder

Kees Punt

Managing Director

kees@marqeting.nl

Max Verstappen

Sr. Digital Consultant Europe

max.verstappen@marqeting.nl

Ewout Lieben

Sr. Digital Consultant

ewout@marqeting.nl

Mark Kamphuijs

Digital Advertising Consultant

mark@marqeting.nl

Bas Bruinsma

Digital Advertising Consultant

Bas@marqeting.nl

Diederick van den Berg

COO

diederick@marqeting.nl

Willemijn Hoedjes

Campagne Manager

willemijn@marqeting.nl

Team member 4

Word jij onze nieuwe collega?

Your Next Job

Join Our Team

Daphna Granaat

Marketing Manager

daphna@marqeting.nl

Karlijn van Gageldonk

Copywriter

karlijn@marqeting.nl

Keir Cornelius

Head of Design

keir@marqeting.nl

Bob Bouwhuis

Bob Bouwhuis

Campagne Manager

bob@marqeting.nl

Jurjen Thomas

Partner

jurjen@marqeting.nl

Robbert Buijs

Partner

robbert@marqeting.nl

Thijs Verver

Finance

thijs@marqeting.nl

Jelle Pols

Jelle Pols

Finance

jelle@marqeting.nl

17

Jord de Vries

Graphic Designer

jord@marqeting.nl

20

Boy Groen

Jr. campagne manager

boy@marqeting.nl

18

Roel Dijkstra

Jr. digital advertising consultant

roel@marqeting.nl

19

Merlijn Reesink

Jr. digital advertising consultant

merlijn@maqeting.nl