Ontmoet het team

Het team van Marqeting bestaat uit gedreven professionals en talenten met elk hun eigen expertise. Samen zetten wij ons maximaal in om alleen de beste resultaten voor onze opdrachtgevers te realiseren.

 

Gerrit Reinders

Founder

Dirk Ouwehand

Managing Director

dirkouwehand@marqeting.nl

Ewout Lieben

Online Marketing Specialist

ewout@marqeting.nl

19

Merlijn Reesink

Digital advertising consultant

merlijn@maqeting.nl

Diederick van den Berg

COO

diederick@marqeting.nl

Jelle Pols

Jelle Pols

Finance

jelle@marqeting.nl

Kim Kesseler

Operational manager

kim@marqeting.nl

Thomas van Drie

Campagne Manager

thomasvandrie@marqeting.nl

Bob Bouwhuis

Bob Bouwhuis

Campagne Manager

bob@marqeting.nl

Robbert Buijs

Partner

robbert@marqeting.nl

Jurjen Thomas

Partner

jurjen@marqeting.nl

Team member 4

Word jij onze nieuwe collega?

Your Next Job

Join Our Team