Ontmoet het team

Het team van Marqeting bestaat uit gedreven professionals en talenten met elk hun eigen expertise. Samen zetten wij ons maximaal in om alleen de beste resultaten voor onze opdrachtgevers te realiseren.

 

Gerrit Reinders

Founder

Kees Punt

Managing Director

kees@marqeting.nl

Ewout Lieben

Online Marketing Specialist

ewout@marqeting.nl

19

Merlijn Reesink

Jr. digital advertising consultant

merlijn@maqeting.nl

Diederick van den Berg

COO

diederick@marqeting.nl

Jelle Pols

Jelle Pols

Finance

jelle@marqeting.nl

Keir Cornelius

Head of Design

keir@marqeting.nl

Willemijn Hoedjes

Campagne Manager

willemijn@marqeting.nl

Bob Bouwhuis

Bob Bouwhuis

Campagne Manager

bob@marqeting.nl

Daphna Granaat

Marketing Manager

daphna@marqeting.nl

Karlijn van Gageldonk

Copywriter

karlijn@marqeting.nl

Jurjen Thomas

Partner

jurjen@marqeting.nl

Robbert Buijs

Partner

robbert@marqeting.nl

Team member 4

Word jij onze nieuwe collega?

Your Next Job

Join Our Team